+BIOTEC ג'ל עיניים

BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
+BIOTEC ג'ל עיניים
מק"ט: 3001013
17.00 ₪
פרטי המוצר

ההאטה בייצור הקולגן והאלסטין והרס רקמות החיבור המתרחשים עם הגיל ניכרים בראש ובראשונה בעור שמסביב לעיניים. עור זה הינו דל ברקמות שומן תומכות, נוטה להקרין ביתר את הקמטים, כתמים ו"שקיות". פורמולה חדשנית זו המשלבת קולגן, פפטידים, אנטי אוקסידנטים ורכיבים צמחיים פעילים, נותנת מענה מהפכני לכשל הקולגן והאלסטין ומשיבה את הנעורים למראה העור תוך זמן קצר!
סוללת אנטי אוקסידנטים עוצמתית הנתמכת באנזימים הכוללת רטינול, לוחמת בקמטים, בכתמים ובסימני הזמן באינטסיביות. C+E ויטמינים להם מצטרף שילוב סינרגי של פרוטאינים ופפטידים המשקם את גמישות ולחות העור וזאת בניצוחו של פפטיד הפלא הפעיל ורב העוצמה "אנטארקטיסין" שנתגלה באדמת אנטארטיקה. בתנאי IN VIDRO מבחני מבחנה הוכיחו כי רכיב זה לבדו מסוגל להמריץ את ייצור הקולגן והאלסטין באופן חסר תקדים.  ממצאי מבחני IN VIDRO השנתקבלו לאחר 30 ימי שימוש בקרם המכיל 5% אנטארקטיסין, הצביעו על עליה ניכרת בלחות וירידה של עד 60% בעומק הקמטים! את האפקט הטיפולי משלימים תאי גזע צמחיים מענבים אדומים יחד עם תמציות ושמנים צמחיים המסייעים למיצוק העור ולטיפול ב"שקיות". מרקם ג'ל - קרם אוורירי הנספג במהירות, מאפשר הולכה של הרכיבים הפעילים לעומק האפידרמיס מבלי "להכביד" על העור הדק והעדין ומבלי לגרום לנפיחות. ספיגה אופטימלית זו אף מאפשרת לעור לנצל את מלוא האפקטיביות של הרכיבים הפעילים.
*תודות למרקם האוורירי מומלץ גם כלחות לעור שמן * לוחמה אינטסיבית בקמטים, כתמים ובשקיות * צמצום בעומק בעומק הקמטים ואורכם *העור נעשה חלק יותר וקטיפתי * מיצוק העור ושיפור בגמישותו * עליה נכרת ברמת הלחות * הגנה והזנת העור מסביב לעיניים * טשטוש של סימני עייפות.


הוראות שימוש: 
יש למרוח שכבה דקה בתנועות מעגליות, על העור שמסביב העיניים, כאשר העור נקי, לפני מריחת תכשירי איפור או קרמים כלשהם ולהמתין לספיגה מלאה.
בגלל מרקמו האוורירי, יכולים בעלי עור שמן להשתמש בו כקרם לחות אוניברסלי למריחה על כל שטח הפנים והצוואר.
יש להשתמש בתמרוק רק שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.
אין לבלוע. יש להמנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים.
אין להשתמש על עור מגורה או פגום. להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי.
לשימוש חיצוני בלבד.

כדאי לדעת
• תכולה: 50ML

הוספה לרשימת המשאלות