+BIOTEC ג'ל עיניים

BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
  • BIOTEC+ ג'ל עיניים נגד קמטים
+BIOTEC ג'ל עיניים
מק"ט: 3001013
17.00 ₪
פרטי המוצר

ג'ל עיניים מסדרת הפנים + BIOTEC – מרקם ג'ל/קרם אנטיאייג'ינג טבעי על בסיס אצות ים לעור העדין במיוחד שמתחת לעיניים, להחלקה אקטיבית מוכחת של הקמטים, ללא חומרים משמרים מסוג פאראבנים, ללא שמן מינרלי וללא צבעים וחומרי ריח מלאכותיים.


הג'ל מחליק את הקמטים שמתחת לעיניים באמצעות האצות ומבהיר את האדמומית וסימני העייפות באמצעות אָלַנְטואין המבצע קילוף עדין ומרכיב מלימון טבעי המבצע הבהרה. 


מהו סוד המוצרים?
הסדרה מבוססת על תגלית מהפכנית שנחשפה רק בשנה שעברה על ידי מעבדות חברת "ביוטק-מארין" הצרפתית. המדענים הצרפתיים הצליחו לבודד מאצות ים חומות מיוחדות (בשם אלאריה אסקוּלֵנטַה) חומר פעיל מאוד המורכב מליפידים (מולקולות מסיסות בשמן בעלות חדירות גבוהה לעור האדם). הם גילו כי האצות החומות עשירות במיוחד בסטרולים ובחומצות שומן מסוג אומגה 3 + 6 + 9, דבר המשפיע באופן מדהים ומיידי על העור.


כיצד מחליקות האצות את העור?
רכיב האצות מגן על הקולגן והאלסטין שבעור (האחראים על הגמישות והרכות) מהמתקפה המתמדת של האנזימים ובכך משפר את גמישותו ומחליק אותו. הוא עושה זאת באמצעות פעולה ישירה על הרכב המָטְרִיצָה החוּץ תָאית, על הפרוטו גליקנים, על הגליקו סאמינו גליקאנים (קבוצות סוכרים היוצרים שכבת לחות כאשר הם מתחברים עם חלבונים), על החומצה ההיאלורונית (תרכובת סוכר המצויה באופן טבעי ברקמות החיבור בעור ובמפרקים), ועל קולגן מסוג 3 + 4 + 7. קולגן הוא חלבון טבעי המהווה חומר בניין לרקמות רבות בגופנו כגון: עצמות, רקמות חיבור ועור. קולגן מעניק לעור נפח, חוזק ומראה רענן. עם הגיל אנו מאבדים מרקמת הקולגן בתהליך ההזדקנות הטבעי והתוצאה היא עור רפוי והופעת קמטים.


תוצאות מוכחות כבר לאחר 28 ימי שימוש!!!
מחקרים שערכה החברה בצרפת מראים כי אצל 90% מהנבדקים חל שיפור מהותי במצב העור לאחר 28 ימי שימוש: העלמת קמטים, שיפור במיצוק העור וברכותו. אנו הגשנו את תוצאות המחקר למשרד הבריאות הישראלי שאישר לנו לכלול את הנתונים על גבי האריזה של המוצר. המוצרים של ביוטיקייר מכילים את רכיב האצות בשיעור המכסימלי!!


היתרון במרקם הקליל
קרם רגיל עשוי להכביד על העור העדין שמתחת לעיניים ויכול להדגיש נפיחות ו"שקיות", המרקם האורירי והקליל שפיתחנו נועד לתת מענה לבעיה זו. המרקם הקליל הופך את המוצר לקרם לחות אידיאלי לעור שמן, לגברים או לסובלים מהזעת יתר. מתאים גם לכל מי שלא אוהב תחושה של קרם על הפנים.


תגבור של מרכיבים נוספים
העור העדין והשברירי שמתחת לעיניים נוטה ליובש ולקמטוטים במידה רבה ולכן הוספנו לתכשיר ויטמין A המחליק קמטים ומבצע מתיחה ו-6 שמנים טבעיים ללחות: שמן שקדים, חוחובה, זרעי גזר, אבוקדו, נבט חיטה וחמאת שיאה.

כדאי לדעת
• תכולה: 50ML

הוספה לרשימת המשאלות