ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים

ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים
  • ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים
  • ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים
  • ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים
ערכת ניקוי שיניים באמצעות סילון מים
מק"ט: 4004273
39.90 ₪
פרטי המוצר

ביוטיקייר מציעה פתרון מתקדם ואיכותי לשמירה על היגיינת הפה: ערכה עם סילון מים לניקוי השיניים והחניכיים לשימוש יומיומי!
צחצוח השיניים אינה פעולה מספקת בניקיון השיניים ובשמירה על היגיינת הפה והחניכיים. לכלוך המצטבר בין השן לחניכיים קשה מאוד להסרה ולכן יש לבצע שטיפה ממוקדת בזרם חזק וממושך בדיוק כמו אצל שיננית או רופא שיניים...
לביוטיקייר יש פתרון: ערכה מקצועית מושלמת לשמירה על היגיינת הפה בעזרת סילון מים, כמו זו שקיימת אצל רופאי השיניים ובמחיר שווה לכל כיס! בעוד ששאר החברות מוכרות ערכות מסוג זה במחירים ממופקעים בשוק (200 ₪ לפחות), ביוטיקייר ממשיכה להביא את הבשורה ולהציע את הערכה. הערכה מגיעה עם ראש היורה סילון מים ממוקד ומנקה את השיניים והחניכיים. בשונה ממרבית המתחרים, הערכה של ביוטיקייר מגיעה בתוספת ראש נוסף עם מברשת שיניים, המספק חוויית ניקוי יוצאת דופן של צחצוח יחד עם זרם מים מתמיד.
כמו כן , בעלי גשרים והתקנים, אנשים לאחר ניתוחי פה ודלקות חניכיים/שיניים חריפות/אפטות שאינם יכולים לצחצח שיניים בשיטה הרגילה ימצאו ערכה זו כהכרחית עבורם!
במחיר של 39.90 ₪ בלבד!
מוצר חובה בכל בית, ובמיוחד לבעלי כתרים, סתימות והתקני שיניים אחרים!
איך זה עובד?
- המערכת מתחברת אל קצה ברז המים הביתי (אם הברז אינו מתאים יש לחבר לצנרת) ומפיק סילון מים דק ומדויק , המנקה את השיניים והחניכיים בצורה יסודית - ללא כל צורך בחשמל או סוללות. ניתן להתאמה לכל סוגי הברזים או הצנרת הביתיים, קל ופשוט לתפעול.
- זרם המים הדק והמדויק נועד לנקות ולהוציא שיירי מזון בחלל הפה ממקומות שקשה להגיע אליהם עם מברשת שיניים! לכן הערכה מתאימה ומומלצת לכל מי שמעוניין לשמור על היגיינת הפה, החניכיים והשיניים באופן קבוע ויסודי.


יתרונות הערכה שלנו על פני המתחרים:
1) מחיר ללא תחרות- 39.90 ₪ בלבד!
2) מגיעה עם ראש נוסף וייחודי עם מברשת.
3) מתחברת במרבית המקרים לקצה הברז ולא דורש התקנה על הצנרת.


האם הערכה מחליפה צחצוח במברשת רגילה?
היתרון של צחצוח השיניים בעזרת מברשת ומשחה בא לידי ביטוי באספקת רכיבי חיטוי וריענון - עבור מרבית האנשים תחושת ניקיון זו הכרחית ולכן ישתמשו בערכה שלפנינו כמשלימה את הצחצוח. 

כדאי לדעת
פרטים כלליים
• יבואן: ביוטיקייר אי.ג'י בע"מ - ת.ד 12453 אשדוד

• ארץ יצור: סין

הוספה לרשימת המשאלות