פריימר (בסיס) מקצועי לאיפור

פריימר פנים ועפעפיים

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • פריימר פנים ועפעפיים
  • פריימר פנים ועפעפיים
  • פריימר פנים ועפעפיים
  • פריימר פנים ועפעפיים
פריימר (בסיס) מקצועי לאיפור
מק"ט: 1000130
14.90 ₪
פרטי המוצר

פריימר ייחודי המהווה שכבת יסוד המכינה את העור לקראת תהליך האיפור ובכך מסייעת ביצירת מראה אחיד ועמיד.


מכיל נוסחת ‘אלסטומר ג’ל’ חדשנית ונטולת שמן ומים. הנוסחה הזו מעניקה לחות לעור יבש מחד אך מאידך מנטרלת את הברק באיזור ה T בפנים - ברק הנובע כתוצאה משמנוניות יתר בעור. מכאן שהפריימר חיוני עבור עור יבש ושמן גם יחד. הנוסחה המיוחדת אף הופכת את הפריימר לעמיד במים. הרכיבים בפריימר שלנו מצליחים “לחבור” היטב לכל תכשירי האיפור ולמעשה קושרים אותם לעור ומאריכים את זמן שרידות הפיגמנטים על העור באופן משמעותי. תכשיר ידידותי לכל עור הפריימר אינו מכיל תמצית ריח ופיגמנטים ולכן נוח לשימוש ולהתאמה לכל סוג עור. כיצד יורגש השינוי? כאשר את מורחת את המייק אפ והאיפור על גבי פריימר 24/7 - המריחה תהיה קלה ואחידה יותר - האיפור יתקבל ללא כתמי צבע והבדלים בטון הגוון. כמו כן הפיגמנטים יקבלו מימד חדש, יראו בוהקים וברורים יותר מבלי להצטבר בקמטים וליצור חריצים. שילוב עם תכשירי טיפוח ניקוי הפנים הוא שלב הכרחי בתחילת שגרת הטיפוח ובסופה. אך מה בא אחר כך? כיצד תשלבי בין הפריימר לתכשירי הלחות היומיומיים שלך? מכיוון שהפריימר יוצר חיץ בין העור לתכשירים הבאים מעליו - יש צורך למרוח את תכשירי הטיפוח (קרם לחות, סרום, ג’ל עיניים וכו’) לפני כן. כך נאפשר לתכשירי הטיפוח להיספג בעור באופן אופטימלי ולבצע את מלאכתם נאמנה.
הוראות שימוש:
אופן השימוש בהתאמה לעורך. את הפריימר יש למרוח על עור הפנים. מומלץ לשים דגש מיוחד על האיזורים הבעייתיים הספציפיים לעור שלך. אם הינך בעלת עור בוגר ויבש, התמקדי באיזור שעל גבי העפעפיים ומתחת לעיניים, שם העור נוטה לכפלים וקמטים. בעלות עור שמן תתמקדנה באיזור ה T - כלומר בקו הדמיוני החוצה את המצח ויורד בקו ישר לכיוון האף והסנטר. שם בא לידי ביטוי יותר מבכל איזור אחר עודף השומן המופיע על העור בצורת ברק שמנוני. שימוש נכון לתוצאה מושלמת יש למרוח את הפריימר רק לאחר שתכשירי הטיפוח נספגו כליל. מרחי את התכשיר באמצעות קצות האצבעות והקפידי שתהיינה נקיות, מרחי שכבה דקה ופזרי אותה באופן שווה על העור. בתום המריחה המתיני כדקה עד 3 דקות בטרם תמרחי את המייק אפ והאיפור.
 טיפ: טפחי בעדינות מעט פריימר באמצעות קצות האצבעות על גבי הליפסטיק שעל שפתייך והוא יקבל מראה מאט משגע ועמידות משופרת –ממש   LIPSTICK MATTIFIER!


 

כדאי לדעת
• תכולה: 30ML

הוספה לרשימת המשאלות