קרם להבהרת כתמים - DERMAOR

קרם להבהרת כתמים - DERMAOR

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • קרם להבהרת כתמים - DERMAOR
קרם להבהרת כתמים - DERMAOR
מק"ט: 3003005
17.00 ₪
פרטי המוצר

Gigawhite™ פריצת דרך מדעית שהוכחה מחקרית - מטפל בפיגמנטציה, מחדש את מראה העור, מאחד, ומבהיר את גוון העור!


בעיות פיגמנטציה בעור נחשבות לגורם השלישי הנפוץ ביותר מבין בעיות העור השונות. טיפול להבהרת כתמים בעור (היפר-פיגמנטציה) הוא טיפול האורך חודשים, עד לקבלת תוצאות משמעותיות.


מי אחראי לכתמי העור? מלנין הנו הפיגמנט (צבען) האחראי לקביעת גוון העור ואחידותו, יצור מוגבר שלו יגרום לכתמים בעור.


כיצד נוצר המלנין? ישנם בעור תאים הנקראים התאים המלנוציטים, תאים אלה משתמשים באנזים (חלבון המעורר תהליכים כימיים)  הנקרא טירוסינאז לשם יצירת המלנין.


איך נוצרים כתמי עור? גנטיקה, שינויים הורמונליים (היריון למשל), חשיפה לשמש ולרדיקלים חופשיים, טיפול תרופתי וגיל עלולים כולם להגביר את פעילות התאים המלנוציטים או את כמות תאים אלה, תוצאה אשר תגרום לייצור מלנין מוגבר אשר יגרום בסופו של דבר לכהויות וכתמי עור.


אילו סוגי כתמים אנו מכירים? כתמי ההיפר- פיגמנטציה הנפוצים, הם:


נמשים – בסוג זה של היפר-פיגמנטציה ישנו  מספר תקין של תאים מלנוציטים, אך הם מייצרים יותר מלנין מהרגיל. ככל שהחשיפה לשמש גדולה יותר, כך יגדל מספר הנמשים והם יהפכו לכהים יותר.


כתמי גיל –צבע חום כהה או שחור הנגרמים כתוצאה מחשיפה מרובה  לשמש. כתמים אלו נגרמים עקב עליה במספר תאים המלנוציטים.


מלזמה או כלואזמה – כתמים בעלי צבע חום או חום-אפור מופיעים בנשים בהריון עקב  גירוי תאי המלנוציטים ע”י הורמוני המין הנקביים. מופיעים בעיקר באזורים, כגון: הלחיים, גשר האף, המצח ומעל לשפה העליונה.


היפר-פיגמנטציה פוסט-אינפלמטורית – נגרמת עקב פגיעה בעור. בסוג זה של היפר-פיגמנטציה כמות התאים המלנוציטים תקינה אך הם מייצרים יותר מלנין כחלק מתהליך הריפוי של העור. חשיפה לשמש עלולה להכהות כתמים אלה.


מהי השיטה לטיפול בהיפר-פיגמנטיה (כתמי עור)? המדענים מתמקדים בעיקר בפיתוח רכיבים אשר ישפיעו על האנזים טירוסינאז וידכאו את פעילותו. החומר הפעיל הנפוץ ביותר לדיכוי הטירוסינאז כיום נקרא הידרוקינון – לאחרונה גילו המדענים כי ההידרוקינון גורם נזקים לדי.אנ.אי ועשוי לגרום לסרטן. בארה"ב כבר פועל ה FDA להגבלת המכירה של תכשירים המכילים את החומר. עם זאת במכונים רפואיים ובמכוני יופי רבים משתמשים עדיין לרוב בתכשירים המכילים הידרוקינון ומשלבים אותם עם תכשירי קילוף (פילינג) על מנת לקבל הבהרה אפקטיבית יותר.


במה משתמשת ביוטיקייר לדיכוי הטירוסינאז? ביוטיקייר מביטה לעתיד ומציגה הרכב צמחי מינרלי בטוח ומוכח מחקרית. הרכב נטול הידרוכינון וידידותי לעור המבוסס על הקומפלקס פורץ הדרך Gigawhite™ - המשלב 7 תמציות צמחים מהאלפים השוויצריים שהשפעתם הסינרגית המדכאת על האנזים טירוסינאז החיוני לייצור המלנין, הוכחה מחקרית.


האם GIGAWHITE אכן עובד? מחקר IN VIVO הוכיח הבהרה מצטברת של עד 28.6% בגוון העור המטופל כבר לאחר 3 חודשי שימוש וצמצום במימדי הכתם!


האם אנו מסתפקים בחומר פעיל אחד? לקומפלקס מצטרפים רכיבי הבהרה, הגנה וטיפוח רבי  עוצמה:


פטריית ההבהרה האסיאתית  סונגיי-   נחשבת בקרב נשות העשירון העליון ביפן לרכיב הנחשק ביותר להבהרת עורן.


ויטמין C - נוגד חמצון רב עוצמה המעכב את תהליכי חמצון המשתתפים ביצירת מולקולת המלנין. ויטמין C המופק מפירות וירקות אינו יציב ובעל חדירות נמוכה לעור. תכשיר זה עושה שימוש בMAP  אשר הנה נגזרת ויטמין C מסיסה בשומן החודרת ביעילות גבוהה את העור ומחקרים הוכיחו כי היא מבצעת הבהרה משמעותית של העור.


רטינואידים – נגזרות ויטמין A הפועלות בשלושה מישורים לשיפור מצב ההיפר-פיגמנטציה: 1. עיכוב אנזים הטירוסינאז, 2. עיכוב הפצת המלנין מהתאים המלנוציטים 3. זירוז בתחלופת התאים וחידוש העור.ויטמינים E+A אף בולמים את הרדיקלים החופשיים המאיצים היווצרות כתמי עור.  


חומצה לקטית חומצת אלפא הידרוקסי ידידותית לעור המבצעת קילוף עדין לשכבת העור העליונה, האצת ההבהרה וחידוש מראה העור. מחקרים מראים שטיפול המשלב רטינואידים וחומצות אלפא הידרוקסיות הוא טיפול אפקטיבי ביותר להיפר-פיגמנטציה . 


בנוסף מכיל התכשיר שלושה מסנני קרינה הנלחמים בגורם מספר אחד לכתמים – קרינת השמש. לטיפוח ושמירה על עור בעל מראה בריא מועשר התכשיר באלנטואין, חמאת שיאה ואף קמומיל להרגעה ומינרלים מטהרים מים המלח.


הוראות שימוש: למרוח בקביעות בוקר וערב על עור נקי בפנים או בגוף נקי עם דגש על אזור הכתם - בשעות היום מומלץ לשלב עם קרם בעל מקדם הגנה 15 לפחות. מריחת התכשיר תתבצע לא רק על הכתם אלה גם בשטח הרחב שמסביבו למשל על כל שטח הפנים – זאת כדי לשמור על אחידות בגוון העור ולמנוע התפרצות של היפר-פיגמנטציה בסמוך לנקודה הבעייתית


 

כדאי לדעת
• תכולה: 30ML

הוספה לרשימת המשאלות