NEO ערכה מקצועית להחלקת ארגן

NEO ערכה מקצועית להחלקת ארגן

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

 • NEO ערכה מקצועית להחלקת ארגן
 • ערכה סגורה
 • ערכה סגורה
 • גב האריזה
NEO ערכה מקצועית להחלקת ארגן
מק"ט: 3000106
34.80 ₪
פרטי המוצר

ערכת החלקה אולטרה מקצועית לשיער בשני חלקים לשימוש מקצועי בלבד (שיטה יפנית) - חובה לפעול בדקדוק בהתאם לאזהרות ולהנחיות - מכילה שמן ארגן. מסייעת ביצירת שיער חלק כמשי באפקט 'מקלות' והחלקה העמידה בחפיפות רבות אשר תלווה אותך למשך חודשים. תכולת הערכה מתאימה לשיער שארכו עד לכתף - לשיער ארוך יותר רצוי לרכוש אריזה נוספת. חובה להשתמש יחד עם פיקסר (מנטרל) להחלקת ארגן Q8 (חלק 2).
אזהרות: לשימוש מקצועי בלבד ולמי שמנוסה בשיטת ההחלקה היפנית. חובה להקפיד ולמלא אחר כל ההוראות בדף הוראות זה כדי למנוע כוויות בעור ובקרקפת, נשירת שיער ופגיעה בעיניים. אין להשתמש על שיער מחומצן או שעבר תלתול בחומר תיוגליקולאט. אסור להשתמש בתכשיר על שיער מחומצן צבוע בצבע קבוע (צבע פרמננטי או על בסיס מים) או בשיער שנשבר, שיער שסובל מקצוות מפוצלים או שיער שסובל מכל נזק אחר. אם השיער עבר החלקה לפני כן, יש למרוח רק על השיער החדש שצמח לפי ההוראות. אם התכשיר גורם לגירוי בעור או בקרקפת יש לשטוף אותו מיד ולאחר מכן למרוח את המנטרל. אם הגירוי נמשך או אם יש נשירת שיער, יש להתייעץ עם הרופא. יש להיוועץ בבעל מקצוע מוסמך לפני החלקת שיער דליל, דק, שעבר החלקה, צביעת חינה או כל טיפול כימי אחר - מועד חידוש ההחלקה הנו בחלוף כ3-6 חודשים אך תלוי בסוג השיער וקצב צמיחתו - יש לבצע את החידוש רק על חלק השיער החדש שצמח. חובה לבצע בדיקת עמידות על חלק קטן של השיער. מכיל חומצה תיוגליקולית (תיוגליקולאט). חובה לעקוב אחר ההוראות - הרחק ממגע ילדים. אין להשתמש במוצר מתחת לגיל 16. יש להקפיד למלא אחר הוראות השימוש ולא לחרוג מפרקי הזמן שהוקצבו לשימוש בכל אחד מהמוצרים שבערכה. חובה להשתמש בכפפות מתאימות. יש להמנע ממגע בעיניים. במידה והמוצר נגע בעיניים יש לשטוף היטב מייד במים פושרים. אין להשתמש במוצר זה על הגבות או הריסים. לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מילדים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. לא לשימוש על עור פגוע או רגיש - עשוי לגרום לרגישות במקרה של מגע בעור. יש לבצע מבחן לרגישות על שטח קטן לפני כל שימוש בתמרוק מאחר והרגישות יכולה להתפתח בין שימוש אחר למשנהו. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכיו"ב. מכיל מי חמצן.
הוראות שימוש: יש להשתמש בכפפות בעת השימוש. חובה לבצע בדיקת עמידות על השיער ובדיקת רגישות על שטח קטן ונסתר של העור לפני כל שימוש בכל תכשיר החלקה, זאת מפני שהרגישות עלולה להתפתח בין שימוש אחד למשנהו. יש למרוח מעט מן החומר על העור באזור נסתר כגון מאחורי האוזן ולהמתין כ 48 שעות ולהשתמש רק במידה ולא התפתחה רגישות לחומר. יש לחפוף את השיער בשמפו רגיל (עם מלח וללא מרכך) ולנגב היטב. יש לסרק את השיער היטב. יש לרוקן את תוכן חומר ההחלקה לתוך קערת צבע ולהשתמש במברשת לצביעת שיער לשם מריחה . יש למרוח היטב את קרם ההחלקה (חלק 1 ) לכל אורך השיער מהשורש, מרחק של כ 1 ס"מ מהקרקפת ועד לקצוות. יש להשאיר את הקרם על השיער כ 15-30 דקות ולשטוף את השיער מהקרם במים בלבד, לנגב אותו ושוב לסרק וליישר באמצעות מסרק. בתום ההחלקה יש לנקות את המברשת והקערה ולהשתמש בהם למריחת המנטרל (חלק 2): יש למרוח ולהשאיר על השיער כ- 10-25 דקות. יש להקפיד להשתמש בכמות מנטרל השווה לכמות חומר ההחלקה ביחס 1:1. לאחר כן יש לסרק ולייבש את השיער היטב באמצעות מגבת. בזמן ההמתנה לשטיפת השיער מהמנטרל יש לסרק את השיער על מנת שהחומר יחדור היטב לשיער. לאחר מכן יש לחפוף את השיער עם שמפו NEO ללא מלחים יחד עם מרכך ו/או מסיכת NEO ללא מלחים. לאחר סיום התהליך אין לחפוף שנית במשך 48 שעות לפחות. לשמירה על ההחלקה יש להקפיד על חפיפה עם שמפו ללא מלחים יחד עם מרכך ו/או מסכה ללא מלחים. ניתן להשתמש בפן לאחר שהשיער נשטף ויבש היטב. לא מכיל רכיבים מן החי!שלבי השימוש:


 שלבי השימוש


 

כדאי לדעת
• מכיל 2 חלקים של 200 מ"ל כל אחד

• תכולה: 400ML

• מחיר לפי 100 מ"ל: מחיר ל100 מיליליטר - 8.70 ש"ח

שאלות ותשובות
מה סוג ההחלקה ומה מיוחד בה?

החלקה בשיטה היפנית ולשימוש מקצועי בלבד. בתוספת שמן ארגן טהור. מחליקה את השיער הקיים לצמיתות עד לצמיחה מחודשת. מגיעה בשני חלקים וחובת שימוש בשניהם. מסייעת ביצירת שיער חלק כמשי, מבריק עם אפקט   'מקלות'. האם מדובר בהחלקה ביתית?

ההחלקה הינה לשימוש מקצועי. נכון להיום ולמיטב ידיעתנו, משרד הבריאות מגדיר כל החלקה כמוצר לשימוש מקצועי. במידה וקיימות חברות בשוק המגדירות את ההחלקות שלהן כהחלקות ביתיות הן עושת זאת ככל הנראה בניגוד להנחיות משרד הבריאות.האם ההחלקה מכילה פורמלין? האם היא באישור משרד הבריאות?

ההחלקה שלנו אינה מכילה פורמלין או חומרים אסורים ו/או מסכני בריאות אחרים. ההחלקה עברה את כל הבדיקות כולל מבחן בטיחות במעבדה באירופה ומאושרת ע"י משרד הבריאות הישראלי.מדוע ההחלקה כל כך זולה?

ברבות השנים חברות הקוסמטיקה טיפחו בקרב הלקוחות את התפיסה כי מחיר גבוה מעיד על איכות. חברת ביוטיקייר שמה בראש סדר העדיפות שלה את הצרכן הסופי ולכן לקחה על עצמה לנפץ את המניפולציה השיווקית הזו ולמכור ישירות לצרכן תמרוקים איכותיים במחיר ריאלי הנובע מעלות הייצור האמיתית. כל זאת בסניפי הרשת וללא פערי תיווך. לקחנו על עצמנו להוביל את המסחר ההוגן בשוק הטיפוח תוך הישענות על שיווק  'מפה לאוזן' ומבלי להשקיע סכומים דמיוניים בקמפיינים ראוותניים שעלויותיהם מתגלגלים לפתחו של הלקוח. כיצד פועלת ההחלקה?

 החומר הפעיל בשלב 1 בהחלקה הנו חומר מחזר כימי הנקרא חומצה תיוגליקולית. הוא מפרק את קשרי הגופרית החזקים שבשערה. בין שלב 1 לשלב 2 השיער עובר סירוק ויישור על ידי המשתמש. שלב 2 של ההחלקה הנו חומר מחמצן (hydrogen peroxide ) הוא מקבע מחדש את קשרי הגופרית ומותיר את השיער בצורה המיושרת כפי שעיצב המשתמש. ההחלקה עמידה כל עוד לא מורחים עליה שוב חומר מחזר או עד לצמיחת שיער שלא עבר החלקה. האם כל אחד יכול לבצע את ההחלקה?

 את ההחלקה יכול לבצע רק מי שהוא בעל ניסיון מקצועי וידע בהחלקות בשיטה היפנית. הבחירה באיש המקצוע ותוצאות הביצוע הם באחריות המשתמש בלבד ועליו לוודא שהאדם המבצע פועל על פי ההוראות והאזהרות המופיעות על גב המוצר.האם ניתן להשתמש במוצר על ילדים?

 בהתאם להוראות משרד הבריאות אין לבצע שימוש במוצר על ילדים מתחת לגיל 16.מה יקרה אם לא נשתמש בחלק 2 של ההחלקה?

 תהליך פירוק קשרי הגופרית בשערה לא יופסק, השיער ילך וייחלש וסופו של דבר יישבר. יש להשתמש בשלב 2 על פי ההוראות בכל מקרה, גם אם נאלצנו לסיים את תהליך ההחלקה מבעוד מועד.מה יקרה אם נמרח את חלק 1 ישירות על הקרקפת?

 החומצה התיוגליקולית עלולה לגרום להסרת שיער ולכן ישנו סיכון לנשירת שיער באזורי המגע עם החומר.האם עלי לבצע בדיקת עמידות ורגישות גם אם ביצעתי אותה בעבר?

 כן. יש לבצע את הבדיקה בכל פעם מחדש זאת בגלל שמצב השיער וחוזקו משתנים כל הזמן. כמו כן הרגישות לרכיבים היא נרכשת ועלולה להתפרץ בכל שימוש. האם ניתן להבחין מבעוד מועד כי לשיער מתחיל להיווצר נזק במהלך ביצוע ההחלקה?

 לאחר מריחת שלב 1, איש המקצוע מתחיל לבצע בדיקת מתיחה לשערה, פעם אחר פעם, כאשר השערה נמתחת כ 1- 2 ס"מ  ואינה חוזרת לארכה זה השלב בו הוא שוטף את השיער ועובר לשלב המנטרל. על פי הנחיות שעל גבי המוצר יש לבצע את הבדיקות על חלק קטן ומייצג של השיער ולא על כלל השיער.כיצד יש לפעול במקרה שמבחינים בנזק לשיער או לקרקפת בזמן ההחלקה?

 יש להסיר את חומר ההחלקה מהשיער מיד באמצעות שטיפה , לאחר מכן יש למרוח את שלב 2, להמתין 10 - 25 דקות ולשטוף שוב. במקרה של נזק לקרקפת או בכל חלק אחר בגוף יש לגשת לרופא ללא דיחוי.האם ההחלקה מתאימה לכל סוגי וגווני השיער?

 ההחלקה מתאימה לכל סוגי  וגווני השיער הטבעי עם זאת חובה לבצע בדיקת עמידות בכל שיער, דהיינו להשתמש על חלק קטן ומייצג של השיער לפני השימוש על כלל השיער. אין להשתמש על שיער מחומצן או שעבר תלתול בחומר תיוגליקולאט. אסור להשתמש על שיער מחומצן צבוע בצבע קבוע (צבע פרמננטי או על בסיס מים) או בשיער שנשבר, שיער שסובל מקצוות מפוצלים או שיער שסובל מכל נזק אחר. אם השיער עבר החלקה לפני כן, יש להשתמש רק על חלק השיער החדש שצמח. יש להיוועץ בבעל מקצוע מוסמך לפני החלקת שיער דליל, דק, שעבר החלקה, צביעת חינה או כל טיפול כימי אחר.האם מותר להשתמש עם מחליק חשמלי?

 למרות שספרים ואנשי מקצוע רבים משתמשים במחליק חשמלי ולמרות שבחלק מסרטוני הדרכה באינטרנט מבצעים שימוש במחליק חשמלי, חשוב להבהיר שמשרד הבריאות הישראלי אינו מתיר שימוש במחליק חשמלי ביישום של החלקות שיער. האם מותר להשתמש עם פן חשמלי?

ניתן לייבש את השיער עם פן חשמלי במצב קר במקום לייבשו עם מגבת. בטיחות השימוש לא נבדקה עם כל מכשיר פן במצב חום ולכן השימוש הינו באחריות המשתמש. השיער שלי עבר חינה- האם אני יכולה לבצע את ההחלקה?

 לא מומלץ לעשות החלקה בשיער שעבר חינה.כמה זמן מחזיקה ההחלקה?

 ההחלקה היא לצמיתות ומחזיקה עד לצמיחת שיער חדש - דהיינו צריך לחדש את ההחלקה (על חלק השיער החדש שצמח בלבד) כל 3-6  חודשים בתלות בקצב צמיחת השיער.כל כמה זמן מומלץ לחדש את ההחלקה?

 כל 3-6 חודשים  יש לחדש רק בשיער החדש שצמח.האם ישנן הגבלות החלות על השיער בנוגע לים ובריכה?

 לא מומלץ להיכנס לבריכה או לים במידית אחרי החלקה, אנחנו ממליצים  להמתין לפחות 72 שעות.האם ניתן לצבוע את השיער לאחר ההחלקה?

 ניתן לצבוע את השיער בכפוף למצבו לאחר המתנה של לפחות כשבוע מיום ביצוע ההחלקה.

English

An ultra-professional hair straightening kit comprising two parts, for professional use only (the Japanese Method)it is obligatory to act precisely in accordance with the warnings and the instructions – contains Argan Oil. Assists in the formation of straight, smooth and silky hair possessing the “sticks” effect, as well as straightened hair that will withstand many shampoos and accompany you for several months. The kit’s contents suit shoulder-length hair – for longer hair, it is recommended to acquire an additional package. It is obligatory to use in conjunction with a Fixer (neutralizer) for Q8 Argan Straightener (Part 2).


Warnings: intended for professional use only and by professionals possessing experience in the Japanese Straightening Method. It is obligatory to strictly follow all the instructions that appear on this instruction page in order to prevent skin and scalp burns, hair loss and eye damage. This product should not be used on bleached hair or on hair that underwent curling by means of Thioglycolate. It is forbidden to use this preparation on bleached hair dyed with permanent color (permanent or water-based color) or on broken hair, hair that suffers from split ends or any other damage. If the hair underwent a prior straightening process, the preparation should be applied solely on the new hair that has grown according to the instructions. If the preparation causes any skin or scalp irritation, it is necessary to rinse it immediately and afterwards apply the neutralizer. If the irritation continues, or if any hair loss appears, a Physician must be consulted. It is obligatory to consult with a certified professional before straightening sparse thin hair that underwent previous straightening processes, Henna coloring or any other chemical treatment – the straightening process’ renewal can be carried out after the passage of about 3 – 6 months, however, this depends on the hair type and its growth rate – the renewal process should be carried out solely on the new hair that has grown. It is mandatory to perform a durability test on a small portion of hair. Contains Thioglycolic Acid (Thioglycolate). It is necessary to follow the instructions – keep away from children. Do not use the product below the age of 16. It is necessary to strictly follow all the usage instructions and avoid exceeding the time periods allotted for the use of every product contained in the kit. It is mandatory to use appropriate gloves. It is necessary to avoid any contact with the eyes. In the event that the product has touched the eyes, it is necessary to rinse well immediately in lukewarm water. Do not use this product on the eyebrows or eyelashes. For external use only. Keep away from children. Do not use on irritated or damaged skin. It is necessary to discontinue the use upon the appearance of irritation marks. The product should not be used on injured or sensitive skin – may cause an allergy in the case of any skin contact. It is necessary to perform a sensitivity test on a small area before using the cosmetic product since an allergy/sensitivity can develop in between each and every use. This product should not be used if any sensitivity to one of the components is known. This cosmetic product should be used only for the purposes intended and in accordance with the usage instructions. Do not swallow. Keep away from children. The safety of use was not examined in combination with an iron, a ceramic hair straightener and the like. Contains Hydrogen Peroxide.


Usage instructions: gloves must be utilized during the usage. It is obligatory to perform a hair durability test as well as a sensitivity test on a small hidden skin area before using any straightening preparation, and this since an allergy/sensitivity can develop in between each and every use. It is necessary to apply a small amount of the substance on a hidden skin area, such as behind the ears, wait for about 48 hours and then use it only if no allergy/sensitivity to the substance has developed. The hair should be washed with the regular shampoo (with salt and without hair conditioner) and well wiped. The hair should be combed well. The straightening substance content must be emptied into a color bowl and a hair dye brush should be utilized in order to apply the product. The straightening cream should be thoroughly applied (Part 1) along the entire length of the hair, from the roots, at a distance of 1 cm from the scalp, until the hair ends. The cream must remain on the hair for about 15 – 30 minutes and then it should be rinsed solely with water, wiped and then combed and straightened by means of a comb. Upon the completion of the straightening process, the brush and the bowl must be cleaned and then reused for applying the neutralizer (Part 2): apply and leave it on the hair for about 10 – 25 minutes. It is strictly necessary to use equal amounts of neutralizer and straightening substance, with a ratio of 1:1. Afterwards, the hair should be combed and well wiped with a towel. While waiting for rinsing out the neutralizer from the hair, it should be combed in order to ensure the penetration of the substance into the hair. Subsequently, it is necessary to shampoo the hair with a salt-free NEO shampoo together with a hair conditioner and/or a salt-free NEO mask. Following the completion of the process, the hair should not be shampooed again for at least 48 hours. In order to preserve the straightened hair, it is strictly necessary to shampoo the hair with a salt-free shampoo together with a hair conditioner and/or a salt-free mask. A hair dryer can be utilized after the hair has been well rinsed and dried. Does not contain animal-derived ingredients!


Whom does this product suit:


This product is suitable for use on any type of healthy natural hair, inclusive of frizzy, wavy, curly or curled hair and of course straight hair, as well as for all the natural hair tones and colors, inclusive of ruddy, blond, black, brown, white and the like. However, this product may not be necessarily suitable for use on all the different natural hair thickness types, for example, on thin and sparse hair. The product is suitable for use on diverse hair lengths, the kit contents are sufficient for shoulder-length hair. For longer hair, it is necessary to acquire additional packages, relatively and according to the hair length.


Worth knowing: • It is necessary to read the usage instruction and warnings that appear on the back of the package.

 • Licensed by the Ministry of Health.

 • Contains 2 parts, each comprising 200 ml of substance.

 • Contents: 400 ml.

 • The price is set per 100 ml: price per 100 ml – 8.70 NIS.

Le français

 


Kit de défrisage ultra-professionnel en deux parties à usage professionnel uniquement (méthode japonaise) - Doit être suivi conformément aux avertissements et aux instructions - Contient de l'huile d'Argan. Aide à obtenir des cheveux soyeux et lisses avec un effet 'stick' et un lissage résistant à de nombreux shampoing qui durera plusieurs mois. Le contenu du kit convient aux cheveux longs jusqu'aux épaules - il est recommandé d'acheter un kit supplémentaire pour les cheveux plus longs. Doit être utilisé avec un fixant (neutralisant) pour le lissage Argan Q8 (Partie 2).


Avertissements : Pour usage professionnel uniquement et pour ceux qui ont l'expérience de la méthode de lissage japonaise. Il est impératif de suivre toutes les instructions de cette page d'instructions afin de prévenir les brûlures de la peau et du cuir chevelu, la perte de cheveux et les lésions oculaires. Ne pas utiliser sur des cheveux décolorés ou bouclés au thioglycolate. Ne pas utiliser ce produit sur des cheveux décolorés et permanentés (couleur permanente ou à base d’eau) ni sur des cheveux cassés, des cheveux aux pointes fourchues ou des cheveux endommagés. Si les cheveux ont déjà été lissés, appliquez uniquement sur les nouveaux cheveux qui ont repoussé conformément aux instructions. Si le produit irrite la peau ou le cuir chevelu, rincez immédiatement, puis appliquez le neutralisant. Si l'irritation persiste ou en cas de perte de cheveux, consultez votre médecin. Consultez un professionnel dans la mesure où les cheveux sont clairsemés, fins, après lissage, coloré au henné ou après tout autre traitement chimique -  la période de renouvellement du lissage est d'environ 3 à 6 mois, mais dépend du type de cheveu et de son rythme de croissance -  le renouvellement ne se fera que sur la partie du nouveau cheveu qui a repoussé. Il est impératif d'effectuer un test de résistance sur une petite partie des cheveux. Contient du thioglycolate d'ammonium (thioglycolate). Il est impératif de suivre les instructions – tenir hors de portée des enfants. Ne pas utiliser pas le produit avant l'âge de 16 ans. Veillez à bien suivre les instructions et à ne pas dépasser les délais fixés pour chaque produit du kit. Il est impératif d'utiliser des gants adaptés. Évitez le contact avec les yeux. En cas de contact avec les yeux, rincez immédiatement et abondamment à l'eau tiède. Ne pas utiliser ce produit sur les sourcils ou les cils. A usage externe uniquement. Tenir hors de portée des enfants. Ne pas utiliser sur une peau irritée ou endommagée. L'utilisation doit être interrompue en cas de signes d'irritation. Ne pas utiliser sur une peau endommagée ou sensible - peut entraîner une sensibilité en cas de contact avec la peau. Un test de sensibilité doit être effectué sur une petite surface avant toute utilisation du produit cosmétique, car la sensibilité peut évoluer d’une utilisation à l’autre. N'utilisez pas ce produit si vous êtes sensible à l'un des composants du produit. Le produit ne doit être utilisé que dans l'objectif pour lequel il est destiné et conformément aux instructions. Ne pas avaler. Tenir hors de portée des enfants. La sécurité d'utilisation n'a pas été testée en association avec un fer à repasser, un appareil de lissage céramique, etc. Contient du peroxyde d'hydrogène.


Instructions : Utilisez des gants lors de l'utilisation. Il est impératif d'effectuer un test de résistance des cheveux et un test de sensibilité sur une petite surface cachée de la peau avant toute utilisation d'un appareil de lissage, car la sensibilité peut évoluer d'une utilisation à l'autre. Appliquez un peu de produit sur la peau sur une zone cachée, telle que derrière l'oreille, attendez environ 48 heures et utilisez-le uniquement si aucune sensibilité au produit n'est apparue. Lavez vos cheveux avec un shampooing ordinaire (avec sulfate et sans après shampoing) et essuyez soigneusement. Les cheveux doivent être bien peignés. Videz le contenu du produit de lissage dans un bol à couleur et utilisez un pinceau de coloration de cheveux pour l'étaler. Appliquez la crème lissante (partie 1) sur toute la longueur des cheveux en partant de la racine, à une distance d'environ 1 cm du cuir chevelu et jusqu'aux pointes. Laissez la crème sur les cheveux pendant environ 15-30 minutes et rincez les cheveux à l'eau uniquement, essuyez et peignez à nouveau les cheveux et lissez à l'aide d'un peigne. Après le lissage, nettoyer le pinceau et le bol et utilisez les pour le neutralisant (partie 2): Appliquez et laissez sur les cheveux environ10-25 minutes. Veillez à utiliser une quantité de neutralisant égal à la quantité de produit lissant à un rapport de 1 : 1. Bien coiffer et sécher les cheveux avec une serviette. En attendant que les cheveux soient lavés du neutralisant, les cheveux doivent être peignés de manière à ce que le produit pénètre bien dans les cheveux. Puis lavez les cheveux au shampooing NEO sans sulfate avec un après-shampoing et/ou avec un masque NEO sans sulfate. Une fois le processus terminé, ne pas laver les cheveux pendant au moins 48 heures. Pour préserver le lissage, veillez à utiliser un shampooing sans sulfate appliqué avec un après-shampoing et / ou un masque sans sulfate. Vous pouvez utiliser un sèche-cheveux après le lavage et séchage complet des cheveux. Ne contient aucun ingrédient d'origine animale !


Convient à :


Le produit convient à tous les cheveux naturels en bonne santé, y compris les cheveux crépus, ondulés, bouclés et bien sûr raides ainsi qu'à tous les tons naturels de cheveux, y compris les cheveux roux, blonds, noirs, châtains, blancs, etc. cependant, le produit ne conviendra pas forcement à l'utilisation sur toute épaisseurs de cheveux naturels comme par exemple sur les cheveux fins et clairsemés. Le produit convient à l'utilisation sur différentes longueurs de cheveux, le contenu du kit suffit à des cheveux longs jusqu'aux épaules. Pour de plus longs cheveux, il est recommandé d'acheter un ou plusieurs kits supplémentaires selon la longueur.


 


A savoir :


• Lisez les instructions et les avertissements au dos de l'emballage.


• Agréé par le ministère de la santé


• Contient 2 parties de 200 ml chacune


• Contenu : 400ML


• Prix pour 100 ml : prix pour 100 ml - 8.70 NIS


 


 

Русский

Набор для выпрямления волос, ультра профессиональный, из двух частей, исключительно для профессионального использования (японская технология) - применять в строгом соответствии с указаниями и предупреждениями. Содержит аргановое масло. Придает волосам шелковистость, делает их прямыми как палочки, сохраняет эффект после мытья на протяжении месяцев. Содержимое набора достаточно для волос длиной до плеч, для более длинных волос необходим дополнительный набор. Использовать обязательно вместе с фиксатором (нейтрализатором) для выпрямления Арган Q8 (часть 2).
Будьте осторожны: препарат предназначен только для профессионального использования и для тех, кто имеет опыт применения японской технологии выпрямления волос. Обязательно придерживаться всех указаний данной инструкции во избежание ожогов кожи или кожи головы, выпадения волос и повреждения глаз. Не использовать в случае волос, осветленных окислителем, или послезавивки с применением тиогликолята. Нельзя использовать в случае обесцвеченных окислителем волос с последующей постоянной окраской (перманентный краситель или краситель на водяной основе), ломаных или секущихся волос и при любых других их повреждениях. Если волосы выпрямлялись ранее, следует наносить препарат в соответствии с указаниями только на волосы, выросшие впоследствии. При появлении раздражения кожи или волосистой части кожи головы немедленно смойте препарат, а затем нанесите нейтрализатор. Если раздражение не проходит или волосы начинают выпадать, необходимо обратиться к врачу. Перед выпрямлением редких или тонких волос или волос, которые ранее выпрямлялись, окрашивались хной или подвергались какой-либо химической обработке, нужно посоветоваться с квалифицированным специалистом. Повторное выпрямление рекомендуется по прошествии 3-6 месяцев; продолжительность перерыва зависит от типа и темпов роста волос - повторную процедуру следует проводить только для новых волос. Проверка на устойчивость на небольшом участке волос - обязательна. Препарат содержит тиогликолиевую кислоту (тиогликолят). Хранить только в местах, недоступных для детей. Не предназначен для лиц младше 16 лет. Следует тщательно соблюдать все условия данной инструкции и не нарушать временные рамки применения любого средства из набора. Работать только в специальных перчатках. Не допускать попадания в глаза. При попадании в глаза немедленно промыть их водой комнатной температуры. Не предназначен для бровей и ресниц. Только для внешнего применения. Хранить вдали от детей. Не применять при раздражениях или нарушениях кожных покровов. Прекратить применение при появлении признаков раздражения кожи. Не использовать при повреждениях или чувствительности кожи - может вызвать реакцию при контакте с кожей. Проверка на чувствительность на небольшом участке обязательна перед каждым применением препарата, так как чувствительность к нему может проявиться между применениями. Нельзя использовать препарат, если известна чувствительность к какому-либо из его ингредиентов. Использовать только по назначению и строго по инструкции. Не проверена безопасность использования препарата с применением утюжка, керамического выпрямителя и других. Содержит перекись водорода.
Способ применения
: работать в перчатках; необходима проверка на устойчивость на участке волос и на чувствительность на небольшом скрытом участке кожи при каждом применении любого препарата для выпрямления волос, так как чувствительность к нему может развиться между применениями. Нанести небольшое количество препарата на скрытый участок кожи, например, за ухом, переждать 48 часов, применять только при отсутствии признаков чувствительности к препарату. Промыть волосы обычным шампунем (с содержанием солей и без кондиционера) и тщательно вытереть. Хорошенько расчесать волосы. Выложить препарат для выпрямления волос в мисочку для красителя, наносить при помощи щетки для окрашивания волос. Тщательно нанести крем для выпрямления (часть 1) по всей длине волос от корней на расстоянии около 1 см от кожи головы и до кончиков. Оставить крем на волосах на 15-30 минут, затем смыть только водой, вытереть и заново расчесать и распрямить расческой. В конце процедуры вымыть мисочку и щетку и использовать их для нанесения нейтрализатора (часть 2). Смазать им волосы и оставить на 10-25 минут. Строго соблюдать пропорцию 1:1 между количеством нейтрализатора и средством для выпрямления. После этого тщательно расчесать и высушить волосы полотенцем. Во время выдержки перед смыванием нейтрализатора нужно расчесать волосы, чтобы препарат как следует впитался. Затем промыть волосы шампунем NEO без содержания солей и воспользоваться кондиционером и/или маской NEO без содержания солей. После окончания процедуры не мыть волосы повторно в течение по крайней мере 48 часов. Для сохранения эффекта мыть волосы только шампунем, не содержащим солей. После того, как волосы тщательно вымыты и высушены, можно использовать фен. Не содержит ингредиентов животного происхождения.


Предназначение: для выпрямления всех типов натуральных здоровых волос, включая мелкие завитки, волнистые волосы, локоны всех видов и ,конечно, прямые волосы, и для всех натуральных цветов волос, таких как рыжий, блонд, брюнет, шатен, седой, а также их оттенков. Однако, препарат подходит не для любой толщины натуральных волос, например, для тонких или редких волос. Предназначен для волос различной длины. Содержимое одного пакета достаточно для волос до плеч; для более длинных волос нужна дополнительная упаковка соответственно их длине. 


 


Полезно знать: • Перед употреблением надо прочесть описание применения и мер предосторожности, имеющееся на упаковке.

 • Лицензия Министерства здравоохранения.

 • Состоит из 2-х частей, по 200 мл каждая.

 • Содержимое: 400 мл

 • Цена за каждые 100 мл - 8,70 шекелей.


 

عربيه

طقم تمليس أولترا احترافي للشعر بجزئين للاستخدام الاحترافي فقط (الطريقة اليابانية) - يجب إتباع التحذيرات والتعليمات بحذافيرها - يحتوي على زيت أركان. يساعد على جعل الشعر ناعم كالحرير بمفعول "العصي" ويصمد حتى بعد غسل الشعر مرات عديدة وسيرافقك طوال أشهر. محتويات الطقم مناسبة لشعر يصل طوله حتى الكتف - للشعر الطويل يوصى بشراء عبوة إضافية. يجب أن يستخدم معفيكسر (مع محيد) لتمليس أركان Q8 (جزء 2(.


تحذيرات: للاستخدام الاحترافي فقط وللخبراء في طريقة التمليس اليابانية. يجب إتباع جميع التعليمات الموجودة في صفحة التعليمات هذه لمنع حدوث حروق في الجلد وفروة الرأس وتساقط الشعر وإصابة العينين. يمنع استخدامه على الشعر المبيض أو الذي تم تجعيده بواسطة مادة تحييد. يمنع استخدام هذا المنتج على الشعر المبيض بلون دائم (اللون الدائم أو المعتمد على الماء) أو الشعر المكسور أو الشعر الذي يعاني من أطراف مقصفة ومن أي ضرر آخر. إذا تم تمليس الشعر في السابق، يجب الدهن فقط على الشعر الجديد الذي نما وفقًا للتعليمات. إذا كان المنتج يسبب تهيجًا للجلد أو لفروة الرأس ، اغسله على الفور ثم استخدم مادة التحييد. إذا استمر التهيج أو إذا كان هناك تساقط في الشعر، استشر مهني مؤهل إذا كان الشعر رقيقًا أو تم تمليسه في السابق أو إذا كان مصبوغ بحناء  أو أي علاج كيميائي آخر- موعد تجديد التمليس بعد مرور 3 إلى 6 أشهر، ولكن ذلك يعتمد على نوع الشعر ومعدل نموه- ويجب أن يتم ذلك فقط على جزء الشعر الجديد الذي نما. من الضروري إجراء اختبار مقاومة على جزء صغير من الشعر. يحتوي على حامض تيجليكوليت (تيجوليكولاط). يجب إتباع التعليمات – أبعده عن متناول الأولاد. لا تستخدم المنتج على من هم تحت سن 16. احرص على إتباع الإرشادات وعدم تجاوز الفترات الزمنية المحددة لكل منتج في الطقم. يجب استخدام القفازات المناسبة. تجنب ملامسة العين. إذا تم لمس المنتج بالعينين، فقم بغسلهم جيدًا بالماء الفاتر. يمنع استخدام هذا المنتج على الحواجب أو الرموش. للاستخدام الخارجي فقط. أبعده عن متناول الأولاد. لا تستخدمه على جلد متهيج أو تالف. يجب التوقف عن الاستخدام عند ظهور علامات تهيج. لا تستخدم على جلد متضرر أو حساس - قد يسبب حساسية في حالة ملامسة الجلد. يجب إجراء اختبار الحساسية على مساحة صغيرة قبل أي استخدام للمستحضر، حيث يمكن أن تتطور الحساسية من استخدام إلى آخر. لا تستخدم هذا المنتج إذا كنت حساسًا لأي من المكونات. يجب استخدام المستحضر فقط للغرض المخصص له ووفقًا للتعليمات. يمنع البلع. أبعده عن متناول الأولاد. لم يتم اختبار سلامة الاستخدام عند استخدامه مع مكوى أو جهاز تمليس سيراميك وما شابه. يحتوي على بيروكسيد الهيدروجين.


 


تعليمات الاستعمال: يجب استخدام القفازات عند الاستعمال. يجب إجراء اختبار مقاومة للشعر واختبار حساسية على سطح مخفي وصغير من الجلد قبل أي استخدام لأي مستحضر تمليس، لأن الحساسية قد تتطور من استخدام لآخر. يجب دهن المادة على الجلد في منطقة مخفية مثل خلف الأذن والانتظار حوالي 48 ساعة واستخدمها فقط إذا لم تتطور حساسية للمادة. يجب غسل الشعر بالشامبو العادي (مع أملاح وبدون بلسم) وتنشيفه جيدًا. يجب تمشيط الشعر جيدا. يجب إفراغ محتويات مادة التمليس في وعاء الصبغ واستخدام فرشاة صبغ  الشعر من أجل دهنه. يجب دهن كريم التمليس (جزء 1) على طول الشعر من الجذور, على بعد حوالي 1 سم من فروة الرأس وحتى الأطراف. اتركي الكريم على الشعر لمدة تتراوح بين 15 و- 30 دقيقة واغسلي الكريم بالماء فقط، ونشفيه ثم مشطيه وملسيه مرة أخرى بالمشط. عند الانتهاء من التمليس يجب تنظيف الفرشاة والوعاء، واستخدامهم لدهن مادة التحييد (جزء 2): يجب دهنها وتركها لمدة حوالي 10-25 دقيقة على الشعر. يجب الحرص على استخدام كمية مادة تحييد التي تساوي كمية مادة التمليس بنسبة 1: 1.  بعد ذلك يجب تمشيط وتنشيف الشعر جيدًا بواسطة منشفة. يجب تمشيط الشعر  أثناء انتظار غسل الشعر من مادة التحييد بحيث تتغلغل المادة جيدًا في الشعر، ثم غسل الشعر بشامبو NEO خالي من الأملاح مع بلسم و/ أو باستخدام قناع NEO خالي من الأملاح. بعد الانتهاء من هذه العملية، لا تغسل مرة أخرى لمدة 48 ساعة على الأقل. للحفاظ على التمليس يجب الحرص على الغسل بشامبو خالي من الأملاح مع بلسم  و/ أو قناع خالي من الأملاح. لا يحتوي على مكونات حيوانية!


من يلائم:


المنتج مناسب للاستخدام في أي شعر طبيعي صحي، بما في ذلك الشعر أنواع الشعر المجعدة والمتموجة، وبالطبع الأملس وكذلك جميع أنواع الشعر الطبيعية بما في ذلك الشعر الأحمر والأشقر والأسود والبني والأبيض وغيره. في المقابل، لن يكون المنتج مناسبًا للاستخدام على جميع سمك الشعر الطبيعي، على سبيل المثال على الشعر الرقيق والشعر الخفيف. المنتج مناسب للاستخدام في جميع أطوال الشعر، محتوى الطقم  مناسب لشعر يصل حتى الكتف. لشعر أطول يجب شراءِ عبوات إضافية حسب الطول وبشكل نسبي.


 


يجب أن تعرف:


•  يجب قراءة التعليمات والتحذيرات الموجودة في الجزء الخلفي من العبوة


• مرخص من وزارة الصحة


• يحتوي على 2 أجزاء 200 مل لكل منهما


• المحتويات: 400ML


• السعر لكل 100 مل: السعر لكل 100 ملليلتر - 8.70 ش.ج.


 

הוספה לרשימת המשאלות