דפים לספיחת שומן מעור הפנים

דפים לספיחת שומן מעור הפנים

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • דפים לספיחת שומן מעור הפנים
  • דפים לספיחת שומן מעור הפנים
  • דפים לספיחת שומן מעור הפנים
  • דפים לספיחת שומן מעור הפנים
דפים לספיחת שומן מעור הפנים
מק"ט: 4013112
12.90 ₪
פרטי המוצר

דפים סינטתיים/מגבונים לספיחת שומן מעור הפנים ולמראה מאט


מוצר חובה בעידן צילומי ה’היי דיפינישן’: מדובר במוצר בעל איכות יוצאת מהכלל הנחשב ל'מילה האחרונה' בתחום - דפים היגייניים סינטתיים מפולי-פרופילן העמידים בפני קריעה ומיוצרים ביפן בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית השייכת לחברת 3 M  העולמית.


הדפים הייחודיים סופחים את עודפי השומן, החלב והזיעה מעור הפנים והאף בקיבולת עצומה לפני ואחרי האיפור ולמרבית הפלא עושים זאת מבלי לפגוע באיפור. במרבית המקרים , דף אחד בלבד יעשה את העבודה. הדפים מגיעים במעטפת אחסון נוחה המאפשרת שליפת דפים קלה – היא אידיאלית לנשיאה בתיק ולשימוש במהלך היום. הדפים מנטרלים שמנוניות יתר מעור הפנים באופן יוצא מן הכלל ושומרים על סביבה היגיינית בעור למראה בריא, בגימור מאט, נטול ברק – אין ספק שהוא מהווה מהפכה עבור מי שסובלים מעור פנים מעורב/שמן !!


קיימים דפים זולים בשוק הזהים למעשה באיכותם ל'נייר אפיה, או נייר עיטוף לסנדוויצ'ים'. דפים אלה ניתנים לקריעה, מקלקלים את האיפור ואינם סופחים את השומן באפקטיביות.


הוראות שימוש: יש להניח את הדף על העור, להשתהות מספר שניות לספיחה אופטימלית ולהמשיך לנקודה נוספת. יש לנוע על גבי העור בטפיחות ולהימנע מ’גרירת’ הדף בתנועת ניגוב. באם הדף ספח שומן רב ניתן להשתמש בדפים נוספים.

כדאי לדעת
פרטים כלליים
• יבואן: ביוטיקייר אי.ג'י בע"מ - ת.ד 12453 אשדוד

• ארץ יצור: סין

הוספה לרשימת המשאלות