משלוחים לכל רחבי הארץ – החלפות והחזרות בסניפי הרשת – משלוח חינם לנקודת חלוקה ברכישה מעל 200 ש”ח

סניפים

החזון שלנו

החזון שלנו

חברת ביוטיקייר הוקמה מתוך חזון אמיתי ורצון כן להפוך את העולם למקום יפה יותר מקום בו היופי הוא נגיש ובר השגה מקום בו כל מה שצריך זה לדמיין והביצוע פשוט וקל. מקום עשיר באינסוף גוונים, ריחות ומרקמים במרחק נגיעה וללא מאמץ או צורך לבחור. מקום בו המגוון הוא אינסופי אך המבחר צומצם מראש לטוב ביותר שיש. מקום בו לא צריך להתלבט בבחירה אלא פשוט לקחת הכול, מקום בו תחושת המחסור אינה קיימת, מקום בו לא צריך להתפשר בין איכות למחיר ומקום בו ליופי אין מחיר.

Priceless beauty

העולם שלנו
בעולם שלנו קל לקנות מתנה סתם כי בא לנו לפנק או להגיד תודה אפילו על דברים קטנים. בעולם שלנו לא צריך להתפשר על היופי כי יש צרכים חשובים יותר ולא צריך להרגיש ייסורי מצפון בדרך להשגתו. בעולם שלנו השפע הוא מקור לשמחה ולא לתסכול. בעולם שלנו כל האנשים שווים ללא הבדלי גיל, מין, צבע או מעמד היופי שייך לכולם ונגיש לכולם ובשפע לא מוגבל. 

Endless beauty

העולם שלנו הוא מקום בו עובדים מרוצים מוכרים ללקוחות מרוצים את מה שהם צריכים באמת ולא את מה שכופים עליהם למכור או את מה שעליו הם מתוגמלים. עולם בו העובדים מתודרכים כיצד להתאים את המוצר ללקוח ולא כיצד למכור את המוצר ללקוח, עולם בו הפוקוס מול העובדים הוא בלהעניק שירות טוב יותר ומקצועי יותר ולא בלמכור יותר, לדחוף יותר ולעמוד ביעדים.
 
העולם שלנו הוא מקום טהור יותר ונקי יותר כפי שהיה פעם כשהלקוח היה החבר שלך, השכן שלך בן המשפחה שלך כשהמכירה הייתה מפגש בין חברים ולפני שהיא הפכה ל”מדע המכירה”. העולם שלנו חף ממניפולציות שיווקיות, ממבצעים שיווקיים מתוחכמים ומאגרסיביות שיווקית העושה שימוש במסרים תת מודעים ובכלים מדעיים ל”קידום מכירות”. העולם שלנו הוא עולם של אמון –אמון במוכר, אמון במוצר ואמון במחיר. בעולם שלנו הלקוח הוא העיקר ולא ה”שורה התחתונה”. הזמן שלו והרצון שלו זה הדבר היחיד שבאמת יקר אצלנו.
 
העולם שלנו הוא עולם של אנשים חכמים יותר, פתוחים יותר, בטוחים יותר ובעלי אופי חזק וחשיבה חופשית ומשוחררים מלחצים וממניפולציות שיווקיות ושטיפות מוח.
בעולם שלנו היופי הפנימי חשוב לפחות כמו היופי החיצוני, והפתגמים “מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך” ו “ואהבת לרעך כמוך” אינם סתם פתגמים אלא דרך חיים, בעולם שלנו הדרך אל היופי אינה מכוערת ואינה באה על חשבון התעמרות בבעלי חיים ובפגיעה בסביבה. אנו מאמינים כי במקום בו קיים ניצול לא קיים יופי!
 
העולם שלנו הוא עולם של אנשים יפים יותר, אסתטיים יותר, נקיים יותר, מטופחים יותר, מבושמים יותר, מקושטים ומרהיבים יותר אך מעל הכול מאושרים יותר.

Unlimited beauty

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחזון שלנו ויחד איתכם להפוך את העולם לעולם בו הכול פשוט יותר, קל יותר, כנה יותר ומפנק ונעים יותר בקיצור למקום פשוט יפה יותר!
Beautycare – simply beautiful

 

דילוג לתוכן