משלוחים לכל רחבי הארץ – החלפות והחזרות בסניפי הרשת – משלוח חינם לנקודת חלוקה ברכישה מעל 200 ש”ח

סניפים

אודות ביוטיקייר

חברת ביוטיקייר הינה רשת קוסמטיקה ישראלית מהיצרן לצרכן, הפעילה מזה כמה עשורים ובעלת פריסת סניפים ארצית. ביוטיקייר מתמחה במוצרי הגיינה, טוואלטיקה, ניקיון, קוסמטיקה ואיפור ישירות לצרכן ללא פערי תיווך ובמחירי  LOW COST נמוכים במיוחד וזאת באמצעות רשת החנויות אותם היא מנהלת ומפעילה באופן ישיר. החברה הוקמה כמענה וכתחליף עבור נשים וגברים המעוניינים לרכוש תכשירי יופי במחיר ריאלי, המנותק מעלויות פרסום מופרזות וממניפולציות שיווקיות. ביוטיקייר הינה הראשונה   שחוללה את מהפכת “איכות ללא פשרות במחיר ללא פשרות” – שיווק מוצרים איכותיים ויחד עם זאת זולים ושווים לכל נפש ולמעשה המציאה את תחום רשתות ה – LOW COST  בארץ וכן הינה מהראשונות בעולם בסגמנט קמעונאי זה.

חברת ביוטיקייר מייבאת, מייצרת ומפיקה בעצמה את כלל מוצריה – מגוון של אלפי מוצרים שונים ומשווקת אותם ישירות לצרכן הסופי,  ללא פערי תיווך ובאופן בלעדי בחנויות הרשת אשר בבעלותה הישירה. החברה מנהלת באופן ישיר את כל שרשרת האספקה של המוצרים החל מהפקתם, הליך אישורם, שינועם, אחסונם, מכירתם וכלה במתן שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר ללקוח הסופי. החברה מנהלת במבואות אשדוד מרכז לוגיסטי חדיש ומתקדם המשתרע על שטח של אלפי מטרים רבועים ואשר מאכלס גם את משרדי הנהלת החברה. הצורך לשלוט ולנהל את האופרציה המאוד מורכבת ומרובת הפעולות הפכה את החברה למותת טכנולוגיה והיא משקיעה כספים ומשאבים רבים במערכות מידע, מחשוב ואוטומציה. 

סניפי ביוטיקייר

חברת ביוטיקייר נמנעת מקמפיינים פרסומיים ראוותנים ומהוצאות יחצנות ושיווק  אחרות שאינן קשורות ישירות למוצר ונשענת על פרסום מפה לאוזן של מיליוני לקוחות מרוצים. המשאבים הנחסכים מושקעים באופן ישיר באיכות המוצרים! החברה מחויבת לתקני איכות קפדניים! מרבית יצרני החברה פועלים תחת תקני ISO שונים (תקני איכות בינלאומיים). כל התכשירים נבדקים במעבדות פרטיות באופן שוטף ונמצאים תחת פיקוח וברישיון משרד הבריאות הישראלי. המוצרים אף מיישרים קו עם התפיסה המודרנית שמאמינה בשימוש במרכיבים ירוקים ומינראליים הבטוחים לשימוש, ידידותיים לסביבה ואשר לא נוסו על בעלי חיים.

חברת ביוטיקייר הינה ממוקדת לקוח ומשקיעה מאמצים רבים בלימוד צרכיו ולשם כך אף השיקה מועדון לקוחות בעל ערך אמיתי המקנה הנחה על כל קנייה וזאת בנוסף ולמרות היות מחיריה הנמוכים ביותר בארץ ונמוכים ביותר אף ברמה בינלאומית! תודות לקשר הבלתי אמצעי עם הלקוח מקדימה חברת ביוטיקייר להתחדש ולהתעדכן בהתאם לצו האופנה ולרוח הזמן. המוצרים והגוונים של ביוטיקייר הינם דינאמיים ומשתנים בהתאם למגמות האופנה בישראל ובעולם ומותאמים במיוחד עבור האקלים והצרכן הישראלי. 

עקב פניות רבות של לקוחות וכחלק מתודעת שירות הלקוחות הגבוהה של החברה ועל מנת להנגיש את מוצריה ללקוחות בכל פינה בארץ השיקה החברה אתר אינטרנט מכירתי אשר מאפשר  רכישה מקוונת של רוב מוצרי החברה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן