ECOLOGIX צבע לשיער

ECOLOGIX צבע לשיער

לתקריב יש לעבור על תמונת המוצר עם העכבר

תצוגות נוספות

  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
  • ECOLOGIX צבע לשיער
ECOLOGIX צבע לשיער
מק"ט: 9202660

* שדות חובה

4.90 ₪
פרטי המוצר

הצבע הקבוע הראשון ששינה את הכללים: ירדו הכימיקלים עלו הביצועים - תרכובת הצבע הראשונה בעולם המכילה כ 90% מים ומספקת עמידות ועומק צבע מדהימים יחד עם 100% כיסוי שיער לבן. כל זאת ללא אמוניה וחמצן!


* גוון 300, גוון 366, גוון 400, גוון 540, גוון 550, גוון 640, גוון 700 וגוון 800 אינם מכילים רסוצינול


צבע מהפכני זה המגיע באבקה ופועל בשיטת "גוון על גוון", נותן תוצאות מרהיבות העולות על צבעים רגילים בעומק הגוון, ובמידת הכיסוי והברק. נוסחת הצבע העדינה הנה נטולת אמוניה, חמצן, עופרת, מתכת וכספית ומועשרת בויטמין C. מרבית הגוונים אף אינם מכילים רסורצינול. 


אקולוגי וידידותי - קל ופשוט להכנה, רק להוסיף מים ולצבוע, אין צורך בהכנות מיוחדות, אינו מותיר אדי  ריח חריפים. ידידותי לשיער ולקרקפת ואף מרכך ומשקם מראה שיער פגום ומפוצל.


פעולתם המשולבת של האמוניה והחמצן , מסיבה לשיער נזק. צבע מהפכני זה פותח במיוחד על מנת למנוע נזק זה!  מעתה תוכלו ליהנות מתכשיר מטפח העוטף את השיער במעטה חיצוני מבלי לחדור את קרום השערה. בדרך זו מספק הצבע ברק גבוה, רכות והגנה מבלי לפגוע במבנה השערה. המעטפת אותה יוצר האקולוג'יקס אף תורמת לאיחוי הקצוות המפוצלים, לשיקום מראה שיער פגום, ולהגנה עליו. תכשיר אקולוגי, נעים ונוח לשימוש - הערבוב פשוט ונעשה עם מים בלבד, ללא האדים והריח החריף האופייניים כל כך לצבעים רגילים.


אקולוג'יקס הוא לא חינה - יותר חופש וספונטניות ופחות "כתום בעיניים"!


אקולוג'יקס אינו מכיל חינה. במרבית צבעי החינה החומרים המפתחים הנם מלחי מתכת. לא ניתן לצבוע או לבצע הבהרה בשיער הצבוע בחינה, זאת מכיוון שלא ניתן לצפות כיצד יגיבו מלחי המתכת לכימיקלים המצויים בצבעי השיער הרגילים ובחומרי ההבהרה השונים. לא כך הדבר באקולוג'יקס: ניתן לערבב בין גווני האקולוג'יקס השונים וכמו כן ניתן לצבוע על צבעי שיער רגילים ועל שיער שעבר הבהרה. לצבעי החינה יש גם נטיה לגוון כתמתם ובמיוחד על שיער שיבה.


תיקוני צבע ופסים "ברגע" - צבעתם עם צבע רגיל  והתוצאה לא נראית לכם? אקולוג'יקס פותר את הבעיה ללא מילוי, ללא שטיפות כימיות והבהרה, צביעה רגילה והבעיה נפתרה!


בשיטת ה"גוון על גוון" את יכולה להכהות בקלות שיער שעבר צביעה בצבע קבוע רגיל, או הבהרה. ניתן אף לשנות את צבע הפסים ועומקם או אפילו להעלימם: הדבר פשוט צריך רק לבחור גוון של אקולוג'יקס הכהה מגוון הצבע שעל השיער ,ולצבוע! מהיום ניתן לצבוע על בלונד ולקבל בדיוק את הגוון הרצוי וזאת ללא כל צורך במילוי! במקרה שהשיער הצבוע נקבובי מדי, מומלץ פשוט לצבוע פעמיים: ראשית על שיער יבש, לשטוף, ולצבוע שוב על שיער רטוב, כך תשפרו את עמידות הצבע ותמנעו דהייה מהירה. איך הופכים שיער שיבה לפסים טבעיים מרהיבים? הדבר פשוט מאוד, בוחרים גוון הבהיר מעט מהצבע הטבעי של שיערכם, וצובעים: השיער הלבן יתפוס את הגוון החדש אך השיער הטבעי ישאר כמעט ללא שינוי .


לצבוע רק לאירוע? - אין קל מזה, בצביעה על שיער יבש תקבלו עמידות של צבע רגיל, בצביעה על שיער לח תקבלו צבע עמיד למחצה (כ 21 חפיפות) ובצביעה על שיער רטוב תקבלו אפקט של צבע עם שטיפה (עמידות ל 6 חפיפות).


על מנת לקבל 100% כיסוי לשיער לבן ועמידות קבועה של הצבע, יש לצבוע על שיער יבש הנקי משמן וחומרי עיצוב ולהמתין 40 דקות. אם תצבעו על שיער לח ומנוגב תקבלו 50% כיסוי לשיער לבן ועמידות חלקית ל21 חפיפות. בצביעה על שיער רטוב יתקבל צבע זמני ללא כיסוי של לבן עם עמידות ל6 חפיפות (זהה לאפקט של צבע עם שטיפה).


בקרה ושליטה על התוצאה הסופית תוך כדי צביעה, התאמת גוון , צביעה חוזרת וצביעת שורשים.


זכרו, בשיטת ה"גוון על גוון" ניתן לקבוע באופן מבוקר ותוך כדי צביעה את מידת הכיסוי ואת עומק הגוון ע"י הגדלה או הפחתה של זמן הנחת הצבע וע"י ויסות של כמות התערובת על השיער: ככל שתאריכו את משך ההמתנה יתחזק הגוון ויתקבל כיסוי מלא יותר. במקומות בהם יש שיער שיבה או שיער בהיר רצוי להניח כמות גדולה יותר של צבע. בצביעה עם גוון הזהה לגוון הטבעי של השיער יתקבל בכל זאת גוון מעט כהה ועמוק יותר, לכן במידה ואחוז השיער הלבן נמוך מ30% יש לבחור גוון ביניים שיהיה כהה מספיק על מנת לכסות את השיער הלבן אך בהיר מספיק על מנת שלא להכהות את יתר השיער - כך נמנע הבדלי גוון. הגוון המופיע על האריזה מתייחס ל50% שיער לבן, כלומר בעלי שיער לבן בכמות של 50% , שהגוון המופיע על האריזה, זהה לגוון המקורי של שיערם, יקבלו בדיוק רב את הגוון המופיע על האריזה. ככל שאחוזי הלבן יורדים תתקבל הצביעה כהה יותר מהמופיע על האריזה. בצביעת שורשים חוזרת יש לקחת זאת שוב בחשבון, ככל שאחוזי השיער הלבן יורדים כך צריך לדייק יותר במריחה, זאת על מנת למנוע הכהיה של חלקו העליון של השיער ויצירת הבדלי גוון: אים הגוון בקצוות לא דהה יש לצבוע אך ורק את השורשים ולהמתין 40 דקות כרגיל, אך במידה וישנה דהיה מסויימת בקצוות, יש למרוח לאחר 30 דקות שכבה נוספת על האיזור הדהוי ולהמתין 10 דקות עד לשטיפה. מכיוון שאקולוג'יקס אינו מכיל חמצן ואמוניה, לא ניתן להבהיר באמצעותו את השיער אלא רק להכהות את הגוון.


הוראות שימוש:


- יש לקרוא היטב את הנחיות הזהירות המופיעות על גבי האריזה.
- יש ללבוש את הכפפות.
- יש למזוג את אבקת הצבע לתוך קערת פלסטיק, ולהוסיף בין 3 ל 3.5 כוסיות מים או 50 מ"ל: לצורך כך יש להשתמש בכוסית המדידה המצורפת או בבקבוק עם מדיד.
- יש לערבב היטב את המים עם האבקה עד להיווצרות קרם.
- יש למרוח את הקרם על שיער יבש ולהקפיד על כיסוי מלא.
- על מנת להבטיח כיסוי שיער לבן יש להמתין כ 40 דקות.
- לאחר מכן יש לשטוף את הקרם היטב במים.
- לבסוף יש לחפוף את השיער עם שמפו עדין, עד אשר המים מתקבלים נקיים.

כדאי לדעת
• יש לקרוא את הוראות השימוש המצורפות בערכה

הוספה לרשימת המשאלות